Meble metalowe z certyfikatem
Atesty i certyfikaty dla mebli metalowych szkolnych, dla mebli przedszkolnych

Atesty higieniczne i certyfikaty dla mebli metalowych przeznaczonych do użytkowania w szkołach, przedszkolach, placówkach oświatowych, w placówkach opieki zdrowotnej i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Atest higieniczny dla kolekcji mebli metalowych oraz system regałów magazynowych stacjonarnych i przejezdnych obejmuje szafy: aktowe, kartotekowe, ubraniowe BHP, ubraniowe szkolne i skrytkowe; meble: warsztatowe i magazynowe; sklepowe regały otwarte. Przeznaczone do wyposażania archiwów, bibliotek, magazynów, szkół, przedszkoli, pomieszczeń socjalnych, biurowych, produkcyjnych, warsztatów oraz innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Atest nie dotyczy wyrobu wyposażonego w kółka niemetalowe lub/i powierzchnie zewnętrzne pokryte płytami drewnianymi, gumowymi lub z tworzywa sztucznego. Atest nie dotyczy bezpośredniego kontaktu wyrobu z żywnością. W przypadku stosowania w obiektach służby zdrowia wyrób musi spełniać wymagania Ministra Zdrowia .

Wykaz aktualnych atestów i certyfikatów dla mebli metalowych

Oferowane meble metalowe szafki szkolne, szafki przedszkolne, regały na książki

spełniają wymogi Polskich Norm w zakresie bezpieczeństwa i użytkowania oraz wymagania stosownych atestów materiałowych co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami. Tym samym są one dopuszczone w szczególności do użytkowania w szkołach, w przedszkolach, w placówkach oświatowych, w obiektach służby zdrowia oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Przedstawiamy meble metalowe z certyfikatem. Sprawdź aktualny wykaz certyfikatów dla mebli metalowych, szafek szatniowych szkolnych oraz metalowych szafek przedszkolnych, dla szafek metalowych na książki, dla szaf metalowych szkolnych ubraniowych szatniowych, dla szaf metalowych z daszkiem prostym i z daszkiem skośnym, dla regałów magazynowych stacjonarnych i dla regałów magazynowych przejezdnych. Oferta Edukacja Mikołów obejmuje tylko sprawdzone meble metalowe, które dystrybujemy zarówno w sąsiednich miastach - Katowice, Gliwice, Tychy - obejmujemy całe województwo śląskie oraz inne miasta w Polsce. Zapraszamy do zakupów.

Wyślij

e-mail
  327385262

zadzwoń
  327385494

zadzwoń
  Przeglądaj

ofertę
 

24-07-2015, ceny, wzornictwo mogą ulec zmianie
Sprawdź ważność certyfikatów dla mebli metalowych


Znaleziono {{items.length}} elementów


toPage

{{i.certName}}
{{i.certDesc}}

nr certyfikatu: {{i.certNr}}, ważny do: {{i.certData}}